Terapia antynikotynowa Lublin

Masz już dosyć wydawania pieniędzy na papierosy i niszczenia sobie zdrowia? Nasza terapia biorezonansowa może sprawić, że już nigdy nie sięgniesz po to świństwo. Rzuć palenie dzięki wizytom w naszym gabinecie.

Palenie jest głównym problemem na całym świecie. Ten legalny narkotyk jest jedną z głównych przyczyn zgonów w wielu krajach. Centers for Disease Control and Prevention szacuje, że każdego roku ponad 480 000 palaczy w USA ginie z powodu nałogu. Co więcej, szacują również, że co roku ponad 41 000 osób ginie w wyniku biernego narażenia na dym. Biorąc pod uwagę, że 16,8% populacji amerykańskiej jest palaczami, a 19% osób w Wielkiej Brytanii pali, liczby dostarczają dowodów na to, że należy podjąć pewne działania w celu powstrzymania negatywnych skutków palenia dla dużej liczby osób. Działania w sprawie raportów dotyczących palenia i zdrowia że 66% palaczy zaczyna palić przed osiągnięciem ustawowego wieku palenia, który w większości krajów wynosi 18 lat.

Czynniki ryzyka palenia

Wiadomo, że palacze stale cierpią na problemy z sercem, co zwykle prowadzi również do rozwoju chorób układu krwionośnego. Głównym tego powodem jest bezpośredni wpływ palenia na naczynia krwionośne palacza, a także na jego serce. Palenie uszkadza organizm na wiele sposobów, a także może zaburzać normalne funkcjonowanie rytmu serca.

  • Tętno jest zwiększone
  • Poziom ciśnienia krwi jest podwyższony
  • Plaga zaczyna gromadzić się w tętnicach z powodu stanu zapalnego
  • Niższy poziom cholesterolu HDL (to jest złe)
  • Wyższy poziom cholesterolu LDL (to też jest złe)
  • Krew gęstnieje, co oznacza, że ​​w organizmie jest przenoszone mniej tlenu

Kiedy te czynniki ryzyka zaczną przyczyniać się do ogólnego stanu zdrowia palacza, z powodu tych problemów może również zacząć się rozwijać kilka chorób. Głównym czynnikiem ryzyka palenia jest choroba wieńcowa. To wtedy w tętnicach wieńcowych palacza gromadzi się dżuma, co oznacza, że ​​do mięśnia sercowego trafia mniejsza ilość krwi bogatej w tlen. Miażdżyca jest również powszechna wśród palaczy, co jest stanem, w którym dżuma powoduje zwężenie tętnic w ciele. Wszystkie te stany mogą prowadzić do zawału serca lub niewydolności serca.

Opcje leczenia antynikotynowego

Palenie jest ogólnoświatową epidemią, ale dostępnych jest kilka metod leczenia i terapii antynikotynowej. Mają one na celu uwolnienie palacza od nałogu, aby powstrzymać szkody, jakie palenie wyrządza jego organizmowi. Ze względu na to, że tytoń uzależnia, opcje leczenia antynikotynowego mają na celu traktowanie tego stanu jako uzależnienia, aby pozbyć się głodu papierosa.

Mówi się, że w Stanach Zjednoczonych uzależnienie od nikotyny, narkotyku powodującego uzależnienie palacza, jest wyższe niż uzależnienie od jakiegokolwiek innego narkotyku. Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom donoszą, że prawie 70% palaczy chce rzucić palenie. Action on Smoking and Health informuje, że 83% palaczy, którzy chcą rzucić palenie, stwierdziło, że palenie powoduje problemy zdrowotne, podczas gdy 31% stwierdziło również, że palenie jest drogie i marnuje ich pieniądze.

Dostępnych jest kilka opcji leczenia, które mogą pomóc palaczom poszukującym sposobu na rzucenie nałogu. Podczas gdy niektórzy palacze są w stanie rzucić palenie bez pomocy, większość palaczy, którzy chcą rzucić, nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie. Te opcje leczenia obejmują:

Leczenie zastępcze nikotyny, takie jak plastry nikotynowe

Środek przeciwdepresyjny, który został zaprojektowany, aby pomóc ludziom rzucić palenie

Terapia behawioralna

Terapia biorezonansowa

Terapia biorezonansowa jest od kilku lat stosowana jako skuteczna alternatywa leczenia antynikotynowego. Terapia rejestruje specyficzne drgania komórek, narządów i tkanek w ciele. Procedura ta następnie identyfikuje zakłócające wzorce elektromagnetyczne, które powoduje palenie w ciele. Po zidentyfikowaniu tych wzorców oscylacje są zamieniane przez urządzenie w formę terapii leczniczej, a następnie przesyłane z powrotem do ciała pacjenta. Rezultatem jest całkowita detoksykacja ze wszystkich szkodliwych toksyn, które palenie powoduje w organizmie, w tym nikotyny. Dzięki tej opcji leczenia nikotyna jest usuwana z organizmu, a apetyt na nikotynę w przyszłości zostaje złagodzony.

Wielu pacjentów było w stanie rzucić palenie podczas pierwszej sesji terapeutycznej. Sesja trwa w sumie godzinę i pomogła osobom, które palą od kilku lat. Niektórzy są w stanie rzucić palenie podczas jednej sesji. Inny przypadek, przyniósł ulgę osobie, która paliła 2 paczki dziennie przez ponad 40 lat. Ten przypadek również wymagał jednej sesji.

Wniosek

Miliony ludzi zanieczyszczają płuca szkodliwymi toksynami i substancjami znajdującymi się w papierosach. Prowadzi to do rozwoju problemów z sercem i tętnicami, co często skutkuje objawami zagrażającymi życiu. Podczas gdy opcje leczenia, takie jak terapia behawioralna i leki zastępujące nikotynę, mogą pomóc palaczom w ucieczce od nałogu, badania wskazują, że terapia biorezonansowa jest jedną z najskuteczniejszych opcji leczenia. Kilku pacjentów było w stanie całkowicie rzucić nałóg palenia po jednej, godzinnej sesji tej alternatywnej opcji terapii.