Leczenie Boreliozy Lublin

Czy wiesz, że biorezonans może pozytywnie wpłwać na skutki boreliozy? Sprawdź już dziś!

Leczenie boreliozy było jednym z najbardziej udanych przedsięwzięć terapii biorezonansowej. Przed zagłębieniem się w sposób, w jaki Bioresonas działa w leczeniu tej choroby, konieczne jest zapoznanie się z podstawami tej choroby.

Możliwy scenariusz

Kilka dni po ukąszeniu przez kleszcze pojawia się wysypka, gorączka, ból głowy i uczucie zmęczenia. Idziesz do gabinetu lekarskiego i jeśli masz szczęście, on zdiagnozuje u ciebie boreliozę. Być może po raz pierwszy słyszysz o tym stanie.

Co to jest borelioza?

Jest to choroba przenoszona przez wektory przenoszona przez kleszcze należące do rodziny Ixodes . Te kleszcze zwykle przenoszą bakterię o nazwie Borrelia burgdoferi. To wraz z odpowiedzią immunologiczną organizmu na infekcję będzie odpowiedzialne za przyczynę choroby.

Symptomy i objawy

Większość pacjentów ma między innymi jakąś formę wysypki określaną jako rumień wędrujący, gorączkę, uogólnione osłabienie ciała, ból stawów, ból mięśni, ból głowy, obrzęk i bolesność węzłów chłonnych.

Rola biorezonansu w leczeniu

Biorezonans to metoda diagnostyczna i terapeutyczna wywodząca się z Niemiec. Ta modalność działa przy założeniu, że wszystkie komórki w ciele są w doskonałej harmonii przy braku choroby. Komunikują się ze sobą i uwalniają określone ilości fal energii. Ta harmonia może zostać zakłócona, gdy te komórki są w niebezpieczeństwie lub pod wpływem patogenów. Te patogeny są zupełnie różnymi komórkami i uwalniają różne formy fali energii.

Chory pacjent zostanie podłączony do maszyny biorezonansowej za pomocą sond, które mogą wykryć te kształty fal. Te sondy również mają zdolność uwalniania fal elektromagnetycznych. Rodzaj wykrytej fali determinuje rodzaj patogenu chorującego na organizm, tj. kształt fali bakterii będzie inny niż grzyba i wirusa.

Gdy maszyna biorezonansowa wykryje rodzaj patogenu w ciele, uwalnia falę elektromagnetyczną, która jest poza poziomem tolerancji patogenu (w tym przypadku Borrelia bugdoferi ). To go uszkadza i oczyszcza z organizmu, uwalniając w ten sposób organizm od chorób.

Ten sposób diagnozowania i leczenia jest pozbawiony licznych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem konwencjonalnych antybiotyków.