Leczenie Alergii | testy alergiczne Lublin

Nasza terapia biorezonansem w Lublinie skutecznie wykrywa alergie i nietolerancje pokarmowa, a także pomaga w zwalczaniu tych uciążliwych dolegliwości.

Kiedy wspomina się słowo katar sienny lub alergia, ludzie mają tendencję do myślenia o łzawieniu z nosa, kichaniu, swędzeniu oczu i duszności. Drogi oddechowe są rzeczywiście najczęstszym celem narządu ostrych i przewlekłych reakcji alergicznych. Objawy różnią się intensywnością od lekkiego swędzenia nosa, przez katar sienny i przewlekłe zapalenie zatok, po zagrażającą życiu astmę oskrzelową.

Klasyczne testy alergiczne polegają głównie na wyszukiwaniu alergenów wziewnych, takich jak roztocza kurzu domowego, pleśnie, sierść zwierząt, pyłki i substancje zapachowe. Niektóre dzieci lub te, które cierpiały przez krótki okres czasu, doświadczyły całkowitego wyzdrowienia, inne odczuły pewną ulgę.

Ukryta alergia pojawia się, gdy ostre objawy są stłumione, ale ciało jest stale narażone, co może powodować przewlekłe objawy, takie jak bóle głowy i depresja. Ostre objawy są tłumione, a organizm reaguje, próbując się przystosować.

Wieść o jego oczywistym sukcesie szybko rozprzestrzeniła się wśród pacjentów i dlatego wielu alergików poszukuje praktyk terapeutów biorezonansowych. Wynika to z pewnością z faktu, że od lat stale rośnie liczba osób cierpiących na alergie, a wielu pacjentów jest rozczarowanych opcjami dostępnymi w medycynie konwencjonalnej.

Ważna informacja: Wszystkie informacje odnoszą się do podejścia energetycznego i nie należy ich mylić z konwencjonalnym medycznym punktem widzenia. Biorezonans należy do dziedziny medycyny empirycznej. Tradycyjna medycyna ortodoksyjna obecnie nie akceptuje ani nawet nie uznaje skutków oscylacji bioenergetycznych. Dlatego opisane korelacje wykraczają niekiedy daleko poza obecny stan nauki.