Leczenie URAZÓW SPORTOWYCH Lublin

Nasza terapia biorezonansowa pomaga również w leczeniu różnego rodzaju urazów sportowych.

Terapia biorezonansowa urazów sportowych
Szybka i trwała poprawa nie tylko w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów, ale także urazów sportowych jest osiągana w wielu praktykach ortopedycznych przy użyciu urządzenia Rayonex w przypadku ostrych urazów sportowych, takich jak ostre urazy.
Terapia biorezonansem przyniosła pozytywne rezultaty przy naderwaniu włókien mięśniowych i skręceniach. Jednak terapeuci stosują również Biorezonans jako terapię towarzyszącą złamaniom.
Urazy sportowe na ogół wymagają od 3 do 5 sesji terapeutycznych. Terapia biorezonansowa znacznie przyspiesza proces gojenia, a pacjenci są w stanie szybciej powrócić do aktywności sportowej. W większości przypadków osiągnięto szybką i długotrwałą poprawę w chorobie zwyrodnieniowej stawów dzięki zastosowaniu terapii biorezonansowej.

Ważna informacja: Wszystkie informacje odnoszą się do podejścia energetycznego i nie należy ich mylić z konwencjonalnym medycznym punktem widzenia. Biorezonans należy do dziedziny medycyny empirycznej. Tradycyjna medycyna ortodoksyjna obecnie nie akceptuje ani nawet nie uznaje skutków oscylacji bioenergetycznych. Dlatego opisane korelacje wykraczają niekiedy daleko poza obecny stan nauki.